Warning: Use of undefined constant DISABLE_WP_CRON - assumed 'DISABLE_WP_CRON' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/u7370092/nevacocukkulubu.com/wp-config.php on line 3

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u7370092/nevacocukkulubu.com/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Hakkımızda « Nevacocukkulubu.com - Neva Çocuk Kulübü

İLETİŞİM +90 (532) 464 03 48

Slide background

#

Neva Çocuk Kulübü...

Hakkımızda

Değerli veliler ve sevgili öğrenciler, 8-10 kişilik ferah ve temiz sınıflarımızda, branş öğretmenlerimiz eşliğinde 6-14 yaş grubu ilkokul ve orta okula giden tüm öğrencilerimizin ödevlerine yardımcı ders etkinlikleri, İngilizce ve Rusça dil eğitimi, müzik dersleri, piyano, keman, satranç eğitimi, Bilsem sınavlarına hazırlık dersleri veriyor, öğrencilerimizin proje ve ev ödevlerine katkıda bulunuyoruz.

Ayrıca kurumumuz bünyesinde yemek ve servis hizmetleri de sunuyoruz. Yeni eğitim-öğretim yılında da sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Faaliyet Alanlarımız: Aile ve Çocuk Rehberliği, İngilizce Dil Eğitimi, Rusça Dil Eğitimi, Görsel Sanatlar (Resim, El İşi), BİLSEM Sınavlarına Hazırlık, Satranç Eğitimi, Müzik Eğitimi (Piyano, Keman), Ev Ödevlerine Yardımcı, Okul Derslerine Yardımcı, Okul Sınavlarına Hazırlık, Oyun Odaları, Kütüphane Hizmetleri.

Hizmetlerimiz: Öğrenci Servisi, Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemeği, İkindi Kahvaltısı

Scroll to Top